microsoft office 365

Dlaczego warto wykupić pakiet Office 365?

Profesjonalne i sprawne oprogramowanie w skład którego wchodzić będą podstawowe narzędzia takie jak edytor tekstu, arkusze kalkulacyjne czy programy umożliwiające tworzenie baz danych to niezbędny pakiet programów każdego przedsiębiorcy zaczynając od jednoosobowych działalności gospodarczych a kończąc na dużych korporacjach.

Edytory od Microsoft

microsoft office 365Przygotowanie prezentacji, stworzenie ciekawego folderu z ofertą dla klienta czy rozliczanie faktur to tylko niektóre z przykładów zastosowań pakietów biurowych. Równie często korzystamy z nich także w domu przygotowując materiały na uczelnię, do szkoły lub drukując wnioski do urzędu. W XXI wieku trudno wyobrazić sobie życie bez dostępu do sieci globalnej. Dynamiczny rozwój nowych technologii sprawił, że obecnie nawet w małych miejscowościach wdrażane są programy aktywizacji osób po 50 roku życia celem wprowadzenia ich w świat transformacji cyfrowej oraz podnoszenia kwalifikacji w zawodzie. Obsługa podstawowych programów z pakietu Microsoft Office 365 jest niemalże koniecznością w przypadku, gdy aplikujemy na stanowisko pracy. Biegła znajomość edytora tekstu czy obsługi funkcji w arkuszach kalkulacyjnych Excel pozwala na efektywne zwiększanie wydajności w zakresie podstawowych czynności administracyjnych w obrębie biura.

microsoft office 365Nowoczesne narzędzia typu Publisher pozwalają na projektowanie ciekawych publikacji oraz folderów reklamowych, a Power Point zagwarantuje nam sukces na każdej prezentacji oferując szeroki pakiet ciekawych rozwiązań z zakresu przygotowania prezentacji multimedialnych. Zarówno użytkownicy domowi jak i pracownicy biurowi korzystający z oprogramowania Microsoft Office 365 docenią możliwości, jakie stwarza wdrożona przez organizację aplikacja One Drive stworzona z myślą o firmach jak również indywidualnych użytkownikach. Dzięki dostępowi do sieci możemy w dowolnym miejscu otworzyć przygotowane wcześniej dokumenty, nie martwiąc się o to, że w dniu ważnej prezentacji zdarzy nam się zapomnieć nośnika SD czy pendrive- usługi jakie oferuje nam chmura internetowa to gwarancja komfortu i bezpieczeństwa. Oprogramowanie Microsoft Office 365 możemy pobrać na swój komputer z oficjalnej strony przedsiębiorstwa i korzystać z niego nieodpłatnie przez pierwsze 30 dni- później decydujemy się na wykup najlepszego dla nas licencjonowanego rozwiązania.

Średnie roczne ceny pakietu Office dla użytkowników domowych wynoszą około 430,00zł na rok, natomiast w przypadku przedsiębiorstw potrafią wynieść nawet blisko 700,00zł. Często kupując nowy sprzęt komputerowy możemy liczyć na roczną lub półroczną darmową licencję oprogramowania, dzięki czemu w pierwszym roku użytkowania nie poniesiemy dodatkowych kosztów.