obudowa na iPhone'a 7 pancerna

Co wybrać – obudowa, futerał, a może tylko szkło?

Nowoczesne telefony pozwalają nie tylko na rozmowy czy wysyłanie wiadomości tekstowych, ale także na korzystanie z Internetu, mediów społecznościowych, czy też na granie w gry. Są one wszechstronne, niezwykle przydatne w codziennym życiu, jak i w pracy. Jednak ich wadą jest to, że łatwo można je uszkodzić.

Pancerna obudowa na telefon

 obudowa na iPhone'a 7 pancernaWystarczy upuścić telefon i już ekran może się zbić, obudowa pęknie, czy też się zgniecie. Naprawy często są nieopłacalne, lepiej zmienić telefon na nowszy model, co też wiąże się z kosztami. Z tego powodu warto jest razem z telefonem kupić do niego odpowiednie etui, futerał, skarpetkę, czy choćby szkło hartowane na ekran. To ostatnie oczywiście jest bardzo przydatne, jednak niewystarczające. Cały telefon powinien być chroniony. Tanie i popularne są etui gumowe w wersji przeźroczystej. Takie etui szybko zakłada się na tylną część telefonu, z daleka w ogóle go nie widać. Jeśli plecki telefonu mają kolor który się nam podoba i nie chcemy go zmieniać, to takie etui będzie doskonałe. Łatwo jest je zdjąć i wyczyścić. Wadą jego jest to, że widać na nim wszelkie zarysowania, a do tego z czasem może się odkształcić.

 obudowa na iPhone'a 7 pancernaDruga opcja to najlepsza obudowa na iPhone’a 7 pancerna. Takie etui jest niezwykle solidne, chroni telefon nie tylko przez uszkodzeniami mechanicznymi, ale także przed wstrząsami. Etui jest grubsze niż zwykłe, często posiada antypoślizgowe wyprofilowane krawędzie i tył, dzięki czemu telefon pewnie leży w ręce. Jedyną wadą tego etui jest jego stylistyka. Zazwyczaj jest ono czarne lub szare, wygląda dosyć masywnie. Nie spodoba się raczej osobom, które wolą mieć idealnie przylegające do telefonu etui, czy futerał z ładnym nadrukiem. Trzecia opcja to zakup skarpetki lub futerału. Skarpetka ma formę prostokątu, na górze ma ściągacz, sznureczek lub zapięcie na guzik. Skarpetka może być z bawełny, wełny, czy filcu. Chroni telefon przez zarysowaniem, czy zabrudzeniem. Dzięki kolorowemu futerałowi telefon zawsze szybko można znaleźć w torebce. Jednak minimalnie tylko chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ostatni typ to etui z klapką. W plastikową obudowę wkłada się telefon, z każdej strony jest on zabezpieczony.

Przy upuszczeniu telefonu popęka obudowa w futerale, a nie sam smartphone. Dodatkowo w takim etui można nosić karty bankomatowe i lojalnościowe. Nowoczesne futerały są kolorowe, mają różne nadruki, choć są też eleganckie, czarne, skórzane. Zdecydowanie samo szkło hartowane nie wystarcza i trzeba dokupić także gumową lub pancerną obudowę, futerał, czy choćby skarpetkę.